meble -  na - wymiar - Wrocław - kuchnie - nowoczesne - na - wymiar -  Wrocław
27 lutego 2023

Szafa na wymiar we Wrocławiu

Szafa na wymiar we Wrocławiu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują mebli indywidualnie zaprojektowanych i w pełni dopasowanych do różnych potrzeb. Tego rodzaju wyposażenie może być opracowane pod kątem rozmiaru, estetyki, liczby szuflad czy nawet sposobu otwierania. Indywidualny projekt szafy zapewnia ogromne możliwości personalizacji. Aby taki mebel cechował się wysoką jakością wykonania, warto zamówić go u doświadczonych fachowców z branży stolarskiej.

 

Spis treści:

Czym się wyróżniają?

Indywidualny styl i niepowtarzalna estetyka

Dopasowanie do warunków architektonicznych

Dlaczego to dobre rozwiązanie?

Nasza oferta

 

Czym wyróżniają się nowoczesne szafy na wymiar we Wrocławiu?

Nowoczesne szafy na wymiar we Wrocławiu oferuje nasza firma - Kłosińscy Design. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble, które będą indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań zamawiającego. Szafy przygotowujemy bardzo starannie, dzięki czemu każda z nich jest unikalna i spersonalizowana pod względem rozwiązań technicznych, gabarytów, materiału czy kolorystyki. W naszej firmie oferujemy też profesjonalny montaż gotowych mebli. Aby zadbać o spełnienie oczekiwań klientów, opracowanie każdego projektu jest poprzedzone licznymi ustaleniami i konsultacjami. Z dotychczasowymi realizacjami możesz się zapoznać w naszym portfolio.

Indywidualny styl i niepowtarzalna estetyka

Każda nasza szafa tworzona jest od podstaw, a jej elementy możemy dobrać specjalnie pod konkretne potrzeby i preferencje. Taki mebel doskonale sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej wygórowanych oczekiwań. W naszej firmie podejmujemy się wielu różnych zadań, w tym również nietypowych i najbardziej wymagających. Projekt obejmuje wszystkie elementy szafy, włącznie z jej frontem czy konfiguracją układu wewnętrznego. Wszystko to przekłada się na wyjątkowe walory estetyczne gotowego mebla, który wyróżnia się indywidualnym stylem. W znacznej mierze wynika to z zastosowania odpowiednich materiałów. Szafy produkujemy głównie z wysokiej jakości forniru orzechowego i dębowego, a także innych surowców z wyjątkiem drewna litego. Meble są dzięki temu również wyjątkowo trwałe, przez co z powodzeniem zachowują swoją estetykę przez wiele lat.

 

Drewniana szafa na wymiar

 

Dopasowanie do warunków architektonicznych

Zamówienie szafy o indywidualnie dobranych parametrach jest szczególnie dobrym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń, które mają specyficzne uwarunkowania architektoniczne. W takich wnętrzach zwykle nie sprawdzają się gotowe zestawy meblowe. Nasze szafy projektujemy w taki sposób, aby optymalnie dopasować je do przestrzeni z wnękami, skosami lub innymi utrudnieniami. Takie rozwiązanie przyczynia się nie tylko do zwiększenia wygody, ale również funkcjonalności. We wnętrzach bardziej przestronnych można pozwolić sobie na stosunkowo swobodne zagospodarowanie przestrzeni, jednak w mniejszych kluczowe znaczenie ma oszczędność miejsca. Mebel przygotowany pod wymiar niweluje szereg problemów związanych z aranżacją nieustawnych, niestandardowych pomieszczeń. W Kłosińscy Design zajmujemy się również projektowaniem całych wnętrz i oferujemy kompleksowe doradztwo projektowe.

Dlaczego szafa do zabudowy na wymiar to dobre rozwiązanie i od czego zależy jej cena we Wrocławiu?

Szafa do zabudowy na wymiar we Wrocławiu należy do najczęściej zamawianych u nas elementów wyposażenia, a jej cena zawsze ustalana jest indywidualnie. Tego rodzaju mebel musi spełnić konkretne wymagania pod względem zagospodarowania w przestrzeni, co wiąże się z koniecznością odpowiedniego planowania i przygotowania całego projektu od podstaw. W naszej firmie możesz liczyć na całkowicie bezpłatną wycenę online, którą przygotujemy w maksymalnie 3 dni robocze. Sam projekt jest opracowywany w cenie zabudowy meblowej, na którą wpływa przede wszystkim rodzaj materiałów czy systemów. Personalizowana szafa wykonana na wymiar jest droższa od gotowej, którą możesz nabyć w salonie meblowym. Jej indywidualny projekt i wyjątkowa jakość czynią jednak ten wydatek bardzo opłacalnym.

Nasza oferta

Nasza firma prowadzi działalność już od ponad 30 lat. Przez ten czas z powodzeniem zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy wiele szaf pod indywidualne potrzeby klientów, którym zależy na funkcjonalności, estetyce i trwałości. Przy opracowywaniu każdej zabudowy bierzemy pod uwagę kwestie związane zarówno z materiałami czy akcesoriami, jak i odpowiednim designem. Naszą specjalizacją są przede wszystkim meble kuchenne z dodatkowymi usprawnieniami, jednak zajmujemy się też wyposażeniem biurowym - chociażby trudnymi pod względem technicznym ladami recepcyjnymi dedykowanymi centrom biznesowym. Doświadczenie naszej firmy w branży stolarskiej sprawia, że dostarczamy rozwiązania spełniające wszystkie oczekiwania odbiorców. Podejmujemy się licznych wyzwań projektowych i dysponujemy najlepszymi wykonawcami. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień, a także sprawdzenia naszych profili w mediach społecznościowych.

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger