meble -  na - wymiar - Wrocław - kuchnie - nowoczesne - na - wymiar -  Wrocław
27 lutego 2023

Projektowanie mebli we Wrocławiu

Projektowanie mebli we Wrocławiu to usługa, która stopniowo zyskuje coraz większą popularność. Wielu klientów oczekuje bowiem spersonalizowanego wyposażenia, spełniającego ich indywidualne wymagania pod względem designu, wymiarów, materiałów, rozwiązań technicznych czy funkcjonalności. Projekt takiego mebla powinien być przygotowany przez doświadczonych fachowców, którzy będą w stanie zapewnić indywidualne podejście do wszystkich potrzeb odbiorcy.

 

Spis treści:

Gdzie najlepiej zamówić?

Profesjonalna analiza potrzeb

Kompleksowe doradztwo projektowe

Czym się wyróżniają?

Dopasowanie do parametrów wnętrza

Indywidualna wycena

 

Gdzie najlepiej zamówić projektowanie mebli kuchennych we Wrocławiu?

Projektowanie mebli kuchennych we Wrocławiu jest szczególnie popularne, ponieważ to właśnie wyposażenie dedykowane temu pomieszczeniu często musi być odpowiednio spersonalizowane. Nasza firma, Kłosińscy Design, oferuje usługi w tym zakresie. Dział projektowania i designu uruchomiliśmy ze względu na rosnące zapotrzebowanie klientów, którzy chcą umeblować swoje wnętrza w sposób nieodbiegający od najnowszych trendów europejskich i światowych standardów. Oferujemy profesjonalne projektowanie zarówno mebli, jak i całych wnętrz z kompleksowym doradztwem i finalnym wykonaniem projektu. Współpracujemy przy tym z najlepszymi i solidnymi wykonawcami budowlanymi czy architektami.

Profesjonalna analiza potrzeb

Nasze prace nad tworzeniem projektu mebli zawsze poprzedzone są dokładną analizą potrzeb, którą przeprowadzamy wspólnie z klientem. Spotkanie może potrwać nawet kilka godzin, dzięki czemu wszystkie elementy związane z opracowaniem koncepcji są bardzo szczegółowo omawiane. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających i nietypowych zadań. Poza wnikliwą analizą, zapewniamy też kompleksowe doradztwo projektowe. Na etapie współpracy możesz liczyć na prezentację akcesoriów i wzorników, a także zapoznać się z poszczególnymi materiałami meblarskimi. Takie podejście zapewnia nam możliwość przygotowania perfekcyjnego projektu pod wymiar. Oferujemy też konsultacje on-line i na portalach społecznościowych, do skorzystania z których gorąco zachęcamy.

Kompleksowe doradztwo projektowe

Z umeblowaniem domu lub mieszkania zawsze wiąże się konieczność podejmowania wielu decyzji. Znaczna część z nich ma swoje przełożenie na wygodę, komfort i funkcjonalność korzystania z wyposażenia przez kolejne lata. Z tego względu warto zdecydować się na indywidualny projekt mebli, które pozwolą na efektowne i spójne urządzenie wnętrza. Nasze konstrukcje nie tracą swojej praktyczności nawet po wielu latach użytkowania, a ich wyjątkowy wygląd zapewniany jest przez zastosowanie odpowiednich materiałów. Meble przygotowujemy przede wszystkim z forniru dębowego lub orzechowego, które doskonale sprawdzają się chociażby w kuchniach. Z naszymi wcześniejszymi realizacjami możesz się zapoznać w portfolio zamieszczonym na naszej stronie internetowej.

 

Projekt umeblowania mieszkania

Czym wyróżniają się dobre meble na wymiar projektowane we Wrocławiu?

Meble na wymiar projektowane we Wrocławiu, opracowywane i produkowane przez naszą firmę, doskonale pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. W naszych projektach staramy się uwzględniać różne trendy wnętrzarskie, a nasze ogromne doświadczenie w branży stolarskiej daje gwarancję wysokiej jakości wykonania i niebanalnej estetyki. Przygotowanie mebli pod wymiar daje też pewność, że będą one odpowiednio dopasowane do metrażu pomieszczenia i zapewnią mu harmonijną aranżację. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne zagospodarowanie dowolnych pomieszczeń, również tych o niestandardowym układzie, nieustawnych i trudnych w urządzeniu.

Dopasowanie do parametrów wnętrza

Nasze meble zawsze opracowujemy z myślą o konkretnych parametrach wnętrza. Kwestia ta ma szczególne znaczenie w przypadku kuchni, ponieważ mogą one charakteryzować się bardzo zróżnicowanym metrażem, układem czy kształtem. Nasze projekty powstają w taki sposób, aby meble pozwalały na zachowanie funkcjonalności przestrzeni i były dopasowane do stylu życia domowników. Takie rozwiązanie daje pewność dostosowania poszczególnych elementów do przyzwyczajeń i preferencji użytkowników, którzy mają różne indywidualne wymagania. W Kłosińscy Design projektujemy również meble biurowe, takie jak chociażby trudne pod względem technicznym lady recepcyjne.

Indywidualna wycena

W naszej firmie bardzo starannie podchodzimy do wyceny każdego projektu, która zawsze jest realizowana indywidualnie. Opracowywane przez nas meble do zabudowy muszą spełniać określone potrzeby zarówno pod względem wymiarów, jak i wielu innych parametrów. Z tego względu cena uzależniona będzie przede wszystkim od rodzaju wykorzystanych materiałów czy systemów. W naszej firmie wycena online jest całkowicie darmowa, a na dodatek sporządzana w terminie do trzech dni roboczych. W cenę zabudowy meblowej wliczamy również koszt samego projektu przygotowanego przez naszych fachowców. Trzeba przy tym pamiętać, że meble opracowane na wymiar są droższe od gotowych, dostępnych od ręki. Koszty te warto jednak ponieść, ze względu na wysoką jakość wykonania i w pełni spersonalizowany projekt. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą Kłosińscy Design we Wrocławiu.

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger