meble -  na - wymiar - Wrocław - kuchnie - nowoczesne - na - wymiar -  Wrocław
Kuchnie na wymiar we Wrocławiu
03 stycznia 2023

Kuchnie na wymiar we Wrocławiu

Kuchnie na wymiar we Wrocławiu zamawiane są coraz częściej. W dużym stopniu wynika to ze specyficznych wymagań przestrzennych takich pomieszczeń, w których nierzadko konieczne jest zaprojektowanie wszystkich elementów wyposażenia. Meble kuchenne tego typu mogą być na różne sposoby spersonalizowane, a tym samym dopasowane do wymiarów wnętrza i stylu życia użytkowników. Ich projekt musi być jednak starannie opracowany, a samo wyposażenie profesjonalnie wykonane.

 

Spis treści:
Dlaczego to dobre rozwiązanie?

Indywidualny projekt kuchni

Najwyższa estetyka wykonania

Od czego zależy ich cena?

Idealne dopasowanie do wymagających wnętrz

Staranna i solidna zabudowa

 

Dlaczego kuchnia na wymiar we Wrocławiu to dobre rozwiązanie?

Kuchnia na wymiar we Wrocławiu może zostać zaprojektowana przez naszą firmę Kłosińscy Design, w której zajmiemy się też profesjonalnym wykonaniem wszystkich mebli. Pomieszczenie to wymaga bardzo starannego i indywidualnego dopasowania wyposażenia do przestrzeni. Znaczenie mają nie tylko same wymiary wnętrza, ale też preferencje i przyzwyczajenia domowników. Z tego względu prace nad zabudową zawsze poprzedzamy szczegółowym wywiadem z klientem, dotyczącym konkretnych oczekiwań czy rozwiązań technicznych. Podczas spotkania decydujemy też o rodzaju materiałów, wykończeniu czy kolorystyce.

Indywidualny projekt kuchni

Każdą kuchnię projektujemy indywidualnie. Innych rozwiązań wymaga wnętrze funkcjonujące odrębnie niż chociażby pomieszczenie otwarte na salon. Do ważnych kwestii należy też dopasowanie mebli do użytkowanych w kuchni sprzętów. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży możemy przygotować projekty odpowiednie dla każdego układu czy metrażu. Z powodzeniem wyposażamy kuchnie zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne. Wszystkie szczegóły omawiamy podczas indywidualnej konsultacji, co daje pewność przygotowania kuchni bezpośrednio dopasowanej pod wszystkie potrzeby i oczekiwania użytkowników. Na naszej stronie internetowej znajdziesz portfolio, gdzie dostępne są przykłady zrealizowanych przez nas projektów tego typu.

Najwyższa estetyka wykonania

Kuchnia jest jednym z najczęściej użytkowanych pomieszczeń każdego domu lub mieszkania. Z tego względu warto zamówić takie meble, które będą się wyróżniały solidnością oraz estetycznym wyglądem. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością ze względu na zastosowanie odpowiednich materiałów. Specjalizujemy się w produkcji mebli z forniru orzechowego i dębowego, jednak wykorzystujemy również inne surowce. Nasze rozwiązania zapewniają dużą dowolność w projektowaniu niepowtarzalnego wyglądu kuchni. Meble produkowane przez Kłosińscy Design pozwalają na zagospodarowanie nawet najbardziej wymagających przestrzeni, a zarazem podnoszą funkcjonalność pomieszczenia i korzystnie wpływają na jego całą estetykę.

 

 

Nowoczesne kuchnie na wymiar we Wrocławiu - od czego zależy ich cena?

Nowoczesne kuchnie na wymiar we Wrocławiu powstają na bazie oryginalnych projektów, dlatego ich cena zawsze powinna być ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Koszty zamówienia takich mebli są z oczywistych względów wyższe niż inwestycja w gotowy zestaw z salonu. Wysoka jakość naszego wyposażenia do kuchni sprawia jednak, że jego wybór jest wyjątkowo opłacalnym i korzystnym rozwiązaniem. Projekty opracowujemy bezpośrednio w cenie zabudowy meblowej, a jej koszty zależą głównie od wybranego systemu czy materiałów. Wycena online jest bezpłatna i realizowana w ciągu zaledwie 3 dni roboczych. Poza meblami kuchennymi projektujemy też m.in. meble biurowe i łazienkowe.

Idealne dopasowanie do wymagających wnętrz

Meble kuchenne zaprojektowane pod wymiar doskonale sprawdzają się zwłaszcza w wymagających pomieszczeniach, np. z wnękami, skosami czy o niewielkim metrażu. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu chętnie podejmują się nawet trudnych, nietypowych i nietuzinkowych zadań. Umiejętne dopasowanie wyposażenia do parametrów wnętrza sprawi, że poszczególne segmenty są wyjątkowo funkcjonalne i starannie rozplanowane w całej przestrzeni. Wszystko to przekłada się na wygodniejsze użytkowanie kuchni, a tym samym utrzymanie ładu i porządku. Nasze meble są odpowiednio projektowane pod względem wysokości, szerokości, głębokości czy kształtu.

Staranna i solidna zabudowa

Meble kuchenne projektowane i produkowane przez naszą firmę pozwalają na przygotowanie solidnej zabudowy dla sprzętów AGD, takich jak zmywarka, kuchenka, okap czy lodówka. Nasi stolarze starannie opracowują rozwiązania, które umożliwią estetyczne zagospodarowanie wielkogabarytowych urządzeń w pomieszczeniu. W ten sposób zyskasz spójną i lekką aranżację kuchni, nie ograniczając jednocześnie dostępu do najważniejszych sprzętów. Nasze meble są zarazem wykonywane bardzo precyzyjnie, co przekłada się na podwyższoną trwałość frontów i blatów czy bezproblemową pracę systemów prowadnic i innych mechanizmów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, sprawdzenia profili w naszych social mediach, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger