Wszystkie Wpisy

Jakich elementów nie może zabraknąć w klasycznej kuchni na wymiar ?

26 czerwca 2023
kuchnie na wymiar

Kuchnie klasyczne, angielskie są z pewnością jednym z najbardziej eleganckich stylów aranżacji wnętrz. Ich meble mają charakterystyczny wygląd i są doskonałymi elementami dekoracyjnymi. Należy jednak pamiętać, że istnieją elementy, których nie może zabraknąć w zabudowach kuchennych w stylu angielskim. Dowiedzmy się jakie to.

 

 

Pierwszym elementem, który jest niezbędny w meblach kuchennych na wymiar w stylu angielskim, są duże i masywne szafki kuchenne. Najlepiej, żeby były wykonane z ciemnego drewna, takiego jak dąb albo orzech lub frezowanych frontów lakierowanych. Często także posiadają szklane okna, które pozwalają zobaczyć, co znajduje się wewnątrz. To pozwala na pokazywanie swojego zbiornika porcelany lub szkła wraz ze swoim najlepszym serwowaniem.

 

Drugim elementem, który jest niezbędny w meblach kuchennych w stylu angielskim, to wysoka szafka z regałami i szufladami. Taka szafka na wymiar powinna mieć kilka półek, każda z nich z różnymi kształtami, by pozwolić na przechowywanie różnorodnych przedmiotów kuchennych. Regał taki powinien mieć przede wszystkim duży pojemnik na piekarnik, płytę grzejną, wyciąg oraz zlew.

 

Trzecim elementem, który jest nieodzowny to drewniana szafka z kubłami na śmieci. Najlepiej, żeby była wykonana z drewna sosnowego lub dębowego i posiadała jedno lub dwa kubły na pozbycie się odpadków. W takiej szafce warto umieścić także kilka szuflad lub półek do przechowywania worków na śmieci.

 

Czwartym elementem, który nie może zabraknąć w meblach kuchennych na wymiar w stylu angielskim, to blat roboczy wykonany z drewna czy kamienia. Blat taki jest nie tylko trwały, ale także bardzo elegancki. Drewno, które zastosujemy w tym celu, może być ciemne, jak orzech, albo jasne, jak olcha.

 

Piątym elementem, który powinien znaleźć się w meblach na wymiar tego typu to naczynia kuchenne. Takie naczynia powinny mieć klasyczny wygląd i być wykonane z najlepszych materiałów. Szklane kieliszki, porcelanowe talerze i sztućce z srebra to tylko niektóre przykłady naczyń, które są idealne do takiej kuchni.

 

Wnioski mogą być różne, jednak niezaprzeczalne jest to, że meble kuchenne w stylu angielskim są bardzo eleganckie i stylowe. Duże i masywne szafki, wysoka szafka z regałami i szufladami, drewniana szafka z kubłami na śmieci, blat roboczy wykonany z drewna czy kamienia oraz eleganckie naczynia kuchenne to tylko niektóre elementy, które sprawią, że Twoja kuchnia na wymiar będzie idealna. Pamiętaj, by wybierać meble na wymiar wysokiej jakości, ponieważ to one nadadzą Twojej kuchni charakterystyczny styl. Zatem najlepszym wyborem są meble na zamówienie od doświadczonego wykonawcy- polecamy swoje usługi, ponieważ specjalizujemy się w tego typu zabudowach od lat.

 

Klasyczna kuchnia w nowoczesnym wydaniu to klasyka mebli na wymiar.

Kuchnia w stylu angielskim wykonana w naszej firmie to gwarancja jakości na długie lata.

Aga & Kuba

www.mebleklosinscy.pl

 

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger