Wszystkie Wpisy

Wyspa kuchenna sercem domu

25 listopada 2022
Marzysz o wyspie kuchennej z wieloma funkcjonalnościami ? Ten post jest właśnie dla CIebie. Przeczytaj koniecznie.
Wyspa kuchenna może spełniać przeróżne role i co raz częściej staje się naturalnym wyborem w bardzo wielu miejscach.Oto kilka "życiowych" sytuacji w których sprawdzi się ona doskonale, jak bowiem doskonale wiecie zgodnie z naszą filozofia meble powinny być dostosowane do stylu życia... nigdy odwrotnie.
No to zacznijmy...
 
Jesteś dynamicznym singlem ? Wyspa może być dla Ciebie miejscem spożywania lunchu czy szybkiej kawy przy porannej prasówce. Coraz częściej projektujemy tego typu miejsca, ponieważ tempo naszego życia pozwala niekiedy tylko na takie „szybkie posiłki”
 
W domu pojawiło się dziecko ? Wraz ze zmiana statusu singla na osobę zamężną z dziećmi, rola wyspy kuchennej ewoluuje i jej funkcje także Spożywamy prze niej dłuższe posiłki z rodziną czy znajomymi, montujemy w niej płytę grzewczą wraz ze zlewem, ponieważ zaczynamy więcej wspólnie gotować.
 
Lubisz spotkania z przyjaciółmi, a może masz zamiłowania kulinarne ? Tutaj także wyspa kuchenna sprawdzi się doskonale. Niejednokrotnie spełnia również rolę barku czy umieszczonej pod nią winiarni. Wyspa nadaje się również do wałkowania czy zaczyniania ciast, makaronów , pierogów, dużo miejsca, kontakt w blacie do podłączenia robota i swoboda ruchu.
 
Kiedy dzieci wchodzą w wiek szkolny sadzamy je przy blacie, żeby mieć je w polu widzenia podczas robienia pracy domowej, a my podłączamy do gniazdka w blacie laptopa i wykonujemy własną pracę w trybie zdalnym. Wszystko w jednym funkcjonalnym miejscu.
 
To tylko niektóre życiowe scenariusze, w których wyspa kuchenna sprawdzi się doskonale. Mamy dla Was też małego protipa wynikającego z wielu naszych doświadczeń.
 
Za wykonaniem wyspy przemawia sytuacja kiedy mamy mało blatu roboczego w szeregu szafek dolnych pod ścianami, a mamy miejsce na wyspę, która w 100% rozwiązuje nasz problem. Poniżej kilka zrealizowanych pomysłów, także w tym kontekście.
 
Pamiętajcie...
 
Kompleksowo omawiamy, projektujemy, wykonujemy, dlatego jeśli masz w głowie marzenie o meblach na wymiar wystarczy kliknąć przycisk poniżej, aby się z nami skontaktować.
 
Pozdrawiamy
Aga & Kuba KD

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger