Wszystkie Wpisy

Wnętrza i meble na wymiar jako inwestycja

20 września 2021

Niestabilny czas zmusił nas do szukania rozwiązań inwestycyjnych na przyszłość w postaci zakupu nieruchomości lub ziemi. Często dostajemy zapytania czy zatrudnienie projektanta wnętrz i wykonanie mebli na wymiar to dobry pomysł. Odpowiedź jest zawsze jednoznaczna: tak :)

W szczegółowym wywiadzie z Klientem zawsze pytamy się, dla jakiej grupy społecznej przeznaczony jest lokal i nie ukrywamy, że w przypadku osób uczących się lub pracowników fizycznych oferujemy wykonanie projektu funkcjonalnego wnętrza wraz z elektryką i hydrauliką oraz zestawieniem gotowych materiałów i mebli z popularnych sieciówek. Nie polecamy wykonania mebli na wymiar:)

 
Inaczej wygląda sytuacja w przypadku Klientów, którzy decydują się na wynajęcie mieszkania pracownikom korporacyjnym wyższych szczebli, którzy również mają inne wymagania. Wówczas projektujemy wnętrza i realizujemy meble na wymiar pod doprecyzowane kryteria właściciela  mieszkania. Szczegółowo dobieramy materiały, biorąc pod uwagę funkcjonalność rozwiązań, wytrzymałość materiałów i europejskie trendy designerskie.
 

Nasze długoletnie doświadczenie w branży i doskonała znajomość europejskich rynków mebli na wymiar pozwala na zaprojektowanie idealnego wnętrza pod każdego wymagającego Klienta. Dewizą naszej firmy jest pierwsza porada mailowa/telefoniczna gratis w zakresie projektowania wnętrz lub mebli na wymiar. Zdając się na firmę projektową uzyskujemy projekt wizualizacyji 3d, projekty wykonawcze oraz listy zakupów, które zaoszczędzą nam nasz czas, który możemy poświęcić na relaks na łonie natury.


Profesjonalny projekt wnętrza to również zasady feng shui. Poprzez prawidłowo zaplanowaną przestrzeń użytkową możemy oddziaływać na sfery naszego życia: zdrowie, harmonię, powodzenie i miłość. Staramy się wprowadzić zasadę: jak zaplanować przestrzeń, w której żyje się tak, by żyć w harmonii ze środowiskiem naturalnym. Nasze doświadczenie, profesjonalne podejście do Klienta i miła atmosfera pozwoli Państwu stworzyć projekty wnętrza Waszych marzeń. Jesteśmy z Klientem na każdym etapie projektu, służymy radą i wsparciem.

 

Pozdrawiamy

Aga & Kuba

KD

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger