Wszystkie Wpisy

Meble na wymiar, dlaczego tak długo ?

28 czerwca 2022
kuchnie na wymiar

Czasami negocjuje się nie ceny a... terminy. Dziś o tym co wpływa na czas realizacji mebli na wymiar. Miłej lektury.

Jednym z najczęstszych pytań jakie dostajemy od klientów jest to o termin realizacji oraz następujące zaraz po tym zdziwienie w słuchawce telefonu:
"Dlaczego muszę czekać 4-5 miesięcy na meble ?"
 
Postanowiliśmy uchylić nieco "rąbka tajemnicy" i pokazać jak ta kwestia wygląda od kuchni... a w zasadzie pracowni. Wierzymy, że proces realizacji przebiega najlepiej wtedy kiedy i my i klient jesteśmy na tej samej przysłowiowej stronie.
 
JAKOŚĆ TO NIE LUKSUS A STANDARD
 
Będąc na rynku od 1991 roku wypracowaliśmy własny sposób działania, dzięki któremu jesteśmy w stanie gwarantować wysoką jakość wykonań. Jednym z filarów tego sposobu działania jest fakt, że każdy mebel wykonywany jest pod okiem kilku specjalistów
 
Udział kilku osób, wielostopniowy nadzór, komunikacja to wszystko wpływa na finalną jakość wykonania... ale i na jego czas.
 
Widziałaś/łeś kiedyś wyścigi Formuły 1 i moment, w którym kilka osób doskakuje do bolidu, aby zająć się nim jak najlepiej gdy ten zatrzymuje się na pit stop ? Właśnie w ten sposób staramy się działać, tylko w przypadku mebli taka akcja nie trwa 6 sekund
 

PROCES KREATYWNY TO... PROCES

 

Ekskluzywne meble z klasą to czas i zaangażowanie, przemyślany i funkcjonalny projekt. Ponadczasowy design. Jakość materiałów i akcesoriów na lata.
Jeżeli decydujesz się na wykonanie swoich mebli na wymiar to pamiętaj, że prawidłowo skonstruowany projekt wymaga czasu.
 
Jest to taki sam proces jaki ma miejsce w przypadku innych działań kreatywnych, a do tego dochodzi tutaj kwestia sprzężenia go z rzemieślniczą precyzją i sekwencjami działań. Pewne rzeczy z zewnątrz wydają się prostsze, niż ma to miejsce w rzeczywistości.
 

GDYBY WSZYSTKO ZALEŻAŁO OD NAS...

 

Nawet w najlepiej działającym mechanizmie pozostają kwestie niezależne od jego działania, kwestie zewnętrzne na które nie mamy wpływu. W przypadku mebli na wymiar jest to najczęściej dostępność materiałów
 
Materiały i akcesoria są najwyższej jakości, co często wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania, ze względu na czas wyprodukowania ich , sprowadzenia lub dostępność na rynku ( szczególnie w dzisiejszych czasach ).
 
Należy pamiętać, że meble z klasą to nie produkcja taśmowa, tylko rzemieślnicza praca ludzkich rąk, która jest doprecyzowana w każdym calu. Siła eleganckich mebli na wymiar to ich unikatowość, niepowtarzalność
 

TERMIN TO TERMIN

 

Pisząc to wszystko nie możemy nie nadmienić, że terminowość to filar naszego działania. Kiedy umawiamy się na datę realizacji jest to dzień w którym chcemy wejść z montażem. Nie raz widzieliśmy akcje promocyjne "Kuchnia za miesiąc" gdzie rzeczoną kuchnią było... oddanie projektu. Jak się domyślacie moderator strony miał sporo roboty.
 
Już niedługo podzielimy się z Wami wpisem na temat 5 rzeczy, które wypracowaliśmy, a które jak sądzimy wyróżniają nas na rynku, a Wam być może ułatwią podjęcie decyzji 
 
Pozdrawiamy
Aga & Kuba
KD

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger