Wszystkie Wpisy

Co tak naprawdę wyróżnia nas na rynku ?

28 czerwca 2022
kuchnie na wymiar

"Wyróżnia nas profesjonalizm"... hmm brzmi jak slogan. Poznaj 5 realnych wyróżników naszej firmy w świecie mebli na wymiar.

Zero lania wody, same konkrety...
 
Opowiemy Wam trochę o sobie... ale i o Was, bo ten wpis wynika stricte z Waszych potrzeb. Chcemy aby pomógł Wam w wyborze partnera, któremu powierzycie realizację wymarzonych mebli na wymiar.
 
Zaczynajmy...
 
Na przestrzeni ponad 30 lat zebraliśmy Wasze najczęstsze wątpliwości i obiekcje. W oparciu o nie zbudowaliśmy spójny proces współpracy z klientami, który jest odpowiedzią na nie wszystkie. Składa się z kilku kluczowych elementów. Oto one:
 

PŁATNOŚĆ 50/50

 

Upraszczając połowę kwoty wpłacasz przed, a drugą dopiero po montażu. Zabudowa kuchni to wydatek. Dla niektórych osób wpłata całej sumy to nie problem, ale zależy nam aby meble na wymiar miały szansę znaleźć się także w mieszkaniu osób dysponujących w danym momencie skromniejszym budżetem. Staramy się podchodzić do klientów z zaufaniem stwarzając im uczciwe i wygodne ramy działania.
 

GWARANCJA CENY

 

W prostych słowach, my zamrażamy cenę na dwa miesiące od momentu wyceny, Ty masz czas na zastanowienie. Wiemy, że kompleksowa zabudowa np. mieszkania wymaga rozważenia przez Ciebie wielu kwestii... a rynek ciągle się zmienia. Blat który wczoraj kosztował X dziś kosztuje Y. Bierzmy to ryzyko na siebie jeśli podpiszemy umowę w ciągu dwóch miesięcy od wyceny to zapłacisz kwotę określoną właśnie wtedy. Najlepsze decyzje to te przemyślane, dlatego dajemy Ci na to czas.
 

 GWARANCJA TERMINU

 

Szanujemy Twój czas dlatego po podpisaniu umowy ustalamy konkretną datę startu Twojej realizacji, bez dodatkowych opłat. Wpłacasz co prawdą pewną kwotę, dzięki której bookujemy termin, ale jest ona wliczana na poczet całościowej realizacji. Pamiętaj jednak, że istnieją pewne niezależne czynniki takie jak dostępność materiałów, przestoje na Twojej budowie. Wtedy wspólnie ustalamy najbliższy możliwy termin. Gramy czysto i transparentnie.
 

GWARANCJA JAKOŚCI

 

Mówi się, że ludzie głosują nogami i jest to rzeczywiście prawda, do tego mamy jeszcze portale opinii. Nasza ocena w Google to 4,7. Są tam też opinie z ostatnich kilku lat. Doskonale wiemy, że chcesz mieć pewność, dlatego na Twoją prośbę podeślemy również linki do branżowych portali, gdzie znajdziesz opinie na nasz temat nawet z czasów kiedy internet dopiero startował.
 

SPRAWDZONY PROCES

 

Udoskonalany w czasie naszej 30 letniej obecności na rynku z wielostopniowym nadzorem, zaangażowaniem kilku specjalistów w jeden projekt, "brainstormami" funkcjonalnymi i wieloma innymi elementami Bo doświadczenie jest tu naprawdę ważne.
 
Jeśli to Cię przekonuje to...
 
KLIKNIJ poniżej i zwyczajnie napisz do nas, aby niezobowiązująco porozmawiać o Twoich planach w kwestii mebli na wymiar w Twoim domu.
 
Pozdrawiamy
Aga & Kuba
KD

Messenger

Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób i pozwól nam stworzyć meble swoich marzeń.

Kontakt

Formularz

Telefon & Mail

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design
meble na wymiar Wrocław-kuchnia nowoczesne na wymiar Wrocław-Kłosińscy Design

Messenger